Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Hey.lt - Interneto 
reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 

Žaidimai erdvėmis

Spausdinti El. paštas

 Žmonijos istorijoje kiekviena kultūra , civilizacija ar žmonių grupė turėjo savitą pasaulio suvokimą bei žmogaus vietos tame pasaulyje aprašymą. Atitinkamai pasaulėžiūrai vystėsi žmogaus , tautos gyvenimo būdas bei buitis . Šiuolaikinis gyvenimo būdas taip pat reikalauja naujo pasaulio įsisąmoninimo, naujos pasaulėžiūros.
  Autorinė S.A.Strekalovo mokykla „Žaidimai erdvėmis“ – naujas žvilgsnis į pasaulį ir žmogų antro ir trečio tūkstantmečio sandūroje. Jos išskirtinis bruožas yra tai, kad „Žaidimai erdvėmis“ yra kartu ir filosofinė ir praktinė sistema. Kaip filosofinė sistema ji duoda pilną suvokimą apie pasaulį ir žmogaus vietą jame bei suteikia galimybę sąmoningai pasirinkti gyvenimo tikslus. Kaip praktinė sistema ji suteikia metodus ir instrumentus pasirinktų tikslų pasiekimui.
    Sistemos „Žaidimai erdvėmis“ požiūriu kiekvienas žmogus turi pagrindinį gyvenimo tikslą, kurį galima apibūdinti kaip pastovų ir nuolatinį savo teritorijos plėtimą įsisavinant naujas erdves.  Žmogaus kelio esmė – įeiti į kontaktą su kuo didesniu Erdvių kiekiu , nes pasaulis, kaip vientisa būtybė, stengiasi save pažinti ir aprašyti. Ir tobuliausias instrumentas, galintis tai padaryti yra žmogus. O išpildyti šią savo paskirtį mes, žmonės, galime tik vienu būdu – keliaudami savo gyvenime skirtingomis Erdvėmis, pažindami ir tyrinėdami jas, stengdamiesi plėsti savo teritoriją. Tai yra mūsų kosminė kiekvieno žmogaus paskirtis, kiekvienos būtybės, atėjusios į šią žemę paskirtis.
  Kiekvienas žmogus turi savo gyvenimo būdą, suformuotą jo pasaulėžiūros. Žmogaus gyvenimo būdas – jo tikslai, jo kasdieniai poelgiai ir rezultatai, kurie yra pasiekiami.
  Gyvenimo būdas yra suformuojamas įsitikinimų, kurie pereina į tikėjimą, kad „viskas yra taip, nes kitaip būti ir negali“ , kuris ir yra vadinamas žmogaus pasaulėžiūra. Šie įsitikinimai ir tikėjimas didžiąja dalimi ateina iš mūsų vaikystės ir nulemia žmogaus pomėgius ir įpročius, bei charakterio savybes, polinkius. Apytikriai apie dvidešimtus gyvenimo metus jau būna galutinai susiformavusi individuali žmogaus pasaulėžiūra, kuri ir nulemia jo gyvenimo būdą iki pat gyvenimo pabaigos. Žmonės gyvena ir iš įpročio jau žino, ką jie turi daryti kiekvieną dieną, valandą, minutę. Kadangi jie tai žino, tai būtent tai jie ir daro. Ir kadangi jie tai daro, tai jie ir žino. Gaunasi uždaras ratas ir po 20-30 metų  žmogus vaikšto lyg tas arklys už pavadžio ratu ir kartoja pastoviai tą patį. Štai tokį gyvenimą, pilną įpročių, pastovių vertinimų ir automatinių poelgių vienas žymiausių dvidešimto amžiaus mistikų Georgijus Gurdžijevas pavadino sapnu , kad žmogus didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžia iliuzijoje, sapne. Ir reikalingi poelgiai, kad žmogus pabustų iš šio sapno ir turėtų galimybę priimti pasaulį tokį, koks jis yra realybėje.
  Kai kada žmogus gali iškelti sau tikslą pakeisti save, savo gyvenimo būdą. Ir daugelis žmonių įsivaizduoja, kad egzistuoja du pasauliai – vienas čia, žemėje, kitas ten – aukštybėse. To pasekoje atsiranda skirstymas, neva čia žemėje reikia uždirbinėti pinigus, o likusį nuo darbo ir šeimos laiką skirti dvasiniam gyvenimui.
  Toks socialinio ir ypatingo dvasinio gyvenimo dualizmas priveda prie to, kad kasdieniame gyvenime viską „reikia“ daryti ir nėra jokio pasirinkimo. „Reikia“ uždirbinėti pinigus, „reikia“ palaikyti tvarką namuose, „reikia“ gimdyti ir auklėti vaikus, „reikia“ prižiūrėti senstančius tėvus ir t.t. Visas gyvenimas virsta vienu žodžiu „reikia“. Pirmas pasipriešinimas prievartai gimsta pas vaikus. Na , o suaugusieji stengiasi pabėgti į laisvę ir nepriklausomybę. Be to laikoma, kad laisvę ir nepriklausomybę suteikia didelių pinigų uždirbimas. Ir kaip tik čia žmogaus laukia spąstai.
  Kuo daugiau žmogus stengiasi pinigų ir pinigų uždirbinėjimo pagalba pabėgti nuo žodžio „reikia“, tuo greičiau jis leidžia pinigus ir tuo greičiau jie baigiasi. Vietoje laisvės ir nepriklausomybės džiaugsmo atsiranda tiesioginė priklausomybė nuo pinigų uždirbinėjimo tam, kad būti laimingu ir nepriklausomu. Todėl jokios laisvės nėra ! Ypač ryškiai tai matosi vakarų šalyse. Bet mes sparčiai žengiame vakarų link...
  Tam, kad gautų laisvę, žmogus tampa darbo vergu. Be to sparčiai auga nuovargis nuo darbo, šeimos, žmonių, savęs, gyvenimo. Darosi nesuprantama, ką galima veikti be darbo, dėl ko verta gyventi.
  Daug žmonių praradę gyvenimo prasmę nusigeria, išsiskiria, tampa narkomanais, nusikaltėliais. Kiti pradeda mėtytis ir ieško pagalbos knygose, įvairiuose mokytojuose, kurie, kaip manoma, išmokys teisingai gyventi, nuves prie dvasingumo, nušvitimo. Laikoma, kad po nušvitimo atsiras daugiau pinigų, gyvenimas pasikeis į gerąją pusę. Daugelis šiuolaikinių žmonių tiki tokiais stebuklais...
  Transpersonalinės Asociacijos "VISAS PASAULIS" ir mokyklos "Žaidimai Erdvėmis" koncepcijos esmė yra ta, kad galima išmokti veikti ir spręsti problemas savarankiškai, aktyviai santykiaujant su socialine realybe, neatskiriant dvasingumo nuo kasdienio gyvenimo.
  Jėgų gyvenimui galima gauti tik dviem būdais: arba kuriant arba griaunant. Transpersonalinės Asociacijos „VISAS PASAULIS“ tikslas – pilnaverčio gyvenimo kūrimas. Pilnavertį gyvenimą žmogui suteikia keturios gyvenimo sritys, keturios Erdvės.
  Visa tai, ką žmonės veikia nuo ryto iki vakaro, galima suskirstyti į tai, kad žmogus dalį laiko praleidžia darbo erdvėje ir dalį laiko šeimos erdvėje.
  Dalį laiko praleidžiame viduje savęs. Norime mes to ar ne, mes galvojame, prisimename, planuojame, aiškiname sau, išgyvename emocijas ir jausmus, jaučiame skausmą ar kitus kūno pojūčius, sergame ar sveikstame ir t.t. Kitaip sakant žmoguje egzistuoja vidinis pasaulis, vidinė erdvė .
  Ir, galų gale, būtinai susiduriame su mus supančiu išoriniu pasauliu, išorine erdve. Ir kiekvieno žmogaus yra visiškai individualus, skirtingas nuo kitų žmonių. Vienų jis didesnis, kitų mažesnis. Pas vienus žmones išorinis pasaulis – jo kambarys, butas. Pas kitus pasiekia miesto ribas, šalies ribas, kai kurių žmonių išorinis pasaulis apima daugelį šalių, gal net visą žemės rutulį. Tai ir yra jo gyvenimo teritorija, erdvė, kurioje žmogus gyvena.
  Šeimos, darbo, savo vidinio ir supančio išorinio pasaulio kūrimas yra žemiškoji kiekvieno žmogaus paskirtis. Subjektyvus kurios nors erdvės sumažinimas ar neadekvatus sureikšminimas gimdo žmogaus poelgius, kurių pasekoje atsiranda problemos ir mažėja gyvenimo kokybė.
  Sistema „Žaidimai erdvėmis“ – keliautojo erdvėmis instrukcija. Visų pirma tai sistema, mokanti kaip panaudoti savo kūną ir vidinį pasaulį  tyrinėjant ir aprašant pasaulį tokį, koks jis yra iš tikrųjų , keliaujant per begalę Erdvių. Antra – tai darbinis instrumentas kuriant keturias mūsų gyvenimo erdves: darbą , šeimą, vidinį  ir mus supantį pasaulį.
  Realaus pasaulio ir savęs paties pažinimas yra sąmoningo gyvenimo tikslų pasirinkimo pagrindas. Todėl galima pasakyti, kad „Žaidimai erdvėmis“ suteikia kiekvienam norinčiam šansą kelyje link savo likimo, link esminio gyvenimo tikslo.
 
 Pagrindinis mokyklos kursas : septyni savaitiniai seminarai ( pakopos) ir dvi vasaros stovyklos Kempai.  Be to yra visa eilė specializuotų seminarų, skirtų įsigilinti į vieną konkrečią temą.




O pakopa
 

Gyvenimo kelias 

Vidinė žmogaus erdvė: mintys, jausmai, norai, kūno pojūčiai
Kaip formuojasi asmeninė istorija.

Gyvenimas įpročių nelaisvėje
Santykiai su tėvais. „ Užmirštoji“ vaikystė
Gyvenimas per Gyvenimo Rato prizmę
Mano baimės. Mirtis kaip patarėjas.

 Susitikimas su Mirtimi
 Mano gyvenimo tikslas ir kodėl aš  jį pamiršau
Gimimo trauma ir pirmojo įkvėpimo sindromas
Procesas „ Gimimo kanalas „
 

7 dienos praktikos leidžia:
pažvelgti į save kaip į nepažįstamą man asmenį ;
pažinti savo nematomus įpročius ir gyvenimo strategijas ;
prisiminti ir iš naujo išgyventi savo pradėjimą ir gimimą ;
prisiliesti prie Mirties , pamatyti ir pajausti ją ;
sudaryti savo ateities planus 

 1 Pakopa
“ Pažintis su savimi”

Pagrindinės seminaro temos: 

Mano asmenybės portretas ( Ego ) ir jos šešėlis
( Antiego ). Kaip jie formuoja charakterį
Kas tai yra asmeninė istorija ir kam ją keisti
Darbo su savo praeitimi būdai
Darymai: įpročiai, charakteris, gyvenimo būdas
Nedarymai – tai , ko niekada nedarome
Informacija, energija, materija mūsų gyvenime
ir kaip tai įtakoja mūsų sveikatą ir likimą
Kaip panaudoti socialinį gyvenimą asmeninei transformacijai
Kvėpavimo psichotechnikos; kaip kvėpavimo pagalba valdyti ir keisti savo būsenas
 

2 Pakopa 

Kūnas ir materijos pasaulis“  

Kalba, kuria kūnas kalba su mumis ir su kitais žmonėmis. Ką  kūnas nori mums pasakyti ?

Kaip keičiant pojūčius keisti asmeninę istoriją

Ligos ir jų pamokos

Pilvas kaip mano gyvenimo įvykių šaltinis.

Kūnas kaip durys į visą materijos pasaulį

Įsižeminimo būdai

Energetiniai žmogaus centrai

Ryšys su giminės kanalu ir jo įtaka mūsų gyvenimui. Giminės patriarchas

Tėvai kaip durys į giminės kanalą

Išorinių įvykių valdymas per savo kūną

 

 Seminaras gamtoje – 1

 Indėniški vardai, Gyvenimo Rato praktikos
Jėgos ėjimas ir bėgimas
„Akli užsiėmimai“
Nakvynė medžiuose, kontaktas su oro stichija
Asmeninės istorijos deginimo procesas
Matymų ieškojimas, jėgos skydo darymas

Indėniškos pirties Inipi ritualas

 3 Pakopa
„Jausmai ir energijos pasaulis“

Realus kontaktas su jausmais ir norais

Kaip aš stengiuosi „pabėgti „ nuo jausmų ?

Užgniaužtieji jausmai.Jausmai ir sveikata

Kaip neįstrigti viename jausme?

„ Jėgos manevrai“ – būdas valdyti save

Jausmai kaip durys į energijos pasaulį

Savi ir svetimi jausmai

Energijų pajautimas

Kaip jausti kitą žmogų

Kontaktas su vidiniu vaiku
 

4 Pakopa 

“Vidinio pasaulio poliariškumai“ 


Mano vidiniai Aš. Asmenybė ir subasmenybės
Pasaulio poliariškumai
S. ir Ch Ston'ų metodas “Dialogas su balsais”
Pagrindinės subasmenybės( Vidinė šeima):
Vidinis kritikas, Teisėjas, Vidinis vaikas, Racionalusis protas
“Žodžių markerių” metodas, afermacijos
“ O “ testas, darbas su Taro kortomis
Darbas su ženklais, intuicijos ugdymas
Rytinis Jogos kompleksas
Vidinių prieštaravimų sprendimo būdai
 

5 Pakopa 

“Vyriška ir moteriška erdvė” 


Vyriška ir moteriška erdvė
Vyriška ir moteriška kūno pusė
Motinos ir tėvo vaidmuo formuojant vaiką kaip moterį ir vyrą
Galimybė pažvelgti į save priešingos lyties akimis
Būdai kaip keisti viduje savęs vyrišką ir moterišką erdves
Vidinis vyras ir vidinė moteris
Iniciacija į moterišką ir vyrišką erdves
Meilė kaip erdvė ir kaip energija
 

Garantuojamas kontaktas su jausmais !!!

 Seminaras gamtoje – 2

Indėniški vardai, Gyvenimo Rato ir durų praktikos

Jėgos ėjimas ir bėgimas

„Aklos, kurčios ir nebylios“ meditacijos

Užsikasimas į žemę, kontaktas su Žeme

Kontaktas su savo jėgos gyvūnu

Bendravimas su nematomu, jautrumo ugdymas

Matymų ieškojimas, jėgos skydo darymas

Indėniškos pirties Inipi ritualas

Vandens rebefingas

 

6 Pakopa 

“Tylos pasaulis ir dėmesio erdvės” 

 

2009.11.06-14
 

Dėmesingumas ir dėmesio koncentracija 

Vidinis dialogas ir  vidinė tyla

Mano proto struktūra

Įtampa ir atsipalaidavimas. Pojūčių valdymas

Pirmasis ir antrasis dėmesys, trečio dėmesio samprata

Aktyvus ir pasyvus pasaulio suvokimas

Kontaktas su gyvenimu visu kūnu

Rytais cigun Sklandančios Gervės stilius

7 dienos visiškos tylos

 

7 Pakopa 

Žaidimai erdvėmis“
 

Viso mokyklos kurso apžvalga, individualios konsultacijos, kontaktas su magijos rato energijomis, kaip surinkti savyje Visą Pasaulį , darbas su sapnais, tolesnio vystymosi perspektyvos


 

 

Pilnas mokyklos kursas – unikali galimybė įgyti visiškai naują patirtį, pakeisti savo įpročius, strategijas, įeiti į kontaktą su savimi, savo likimu, su pasauliu tokiu , koks jis yra
 

Pradėti galima nuo bet kurios pakopos, taip pat visiškai nebūtina lankyti viso kurso – galima praeiti vieną kurį seminarą pasirinktinai
 

Kiekvienas seminaras leidžia pažvelgti į save kitu žvilgsniu, praplėsti pasaulėžiūrą ir pritaikyti žinias gyvenime kuriant savo darbą, savo šeimą, santykius su išoriniu pasauliu ir su savimi pačiu

Mokyklos kursą veda Marius Daugelavičius, mokyklos “Žaidimai erdvėmis” įkūrėjo S.Strekalovo asmeninis mokinys, Asociacijos "Visas Pasaulis manyje" prezidentas



Smulkesnė informacija ir registracija tel.
 8 659 18242 Marius 8 620 27658 Giedrė

 

 

 

 

 



All rights reserved © Visas pasaulis 2024