Prisijungimo meniu

Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

Noredami gauti informaciją apie mūsų renginius e-paštu arba dalyvauti forumuose
užsiregistruokite čia
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Hey.lt - Interneto 
reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 

Mūsų seminarai, mokymai, kursai

Spausdinti El. paštas

Patyriminis seminaras

UŽGIMTI IŠ NAUJO “

Kovo 19-20 dienomis, Vilniuje

Sulig gimimu prasideda žmogaus Likimo linija. Pradėjimo momentas, nėštumo laikas ir gimimas - visa tai patenka į pačius giliausius mūsų atminties slėpinius ir visam laikui palieka neišdildomą ir dažnai neigiamą ir neįsisąmonintą antspaudą mūsų gyvenime.

AR KADA NORS SUSIMĄSTĖTE APIE TAI, KAD BŪTENT GIMIMO PROCESAS LEMIA MŪSŲ GYVENIMO KOKYBĘ?

Seminaras skirtas pažinti, pajausti ir iš naujo išgyventi bei įprasminti SAVO GIMIMO PROCESĄ.. Jį prisiminti, SĄMONINGAI TAI SAU LEISTI. IŠSILAISVINTI IŠ GIMDYMO TRAUMOS ir pasisemti jėgų tolimesnima gyvenimui.

SEMINARO TEMOS:

Mano gyvenimo misija. Kodėl aš atėjau į šį pasaulį?Mano pradėjimo ir gimimo ypatybės –kaip šie įvykiai įtakoja mano dabartinį gyvenimą? Jėgos, slypinčios pradėjimo ir užgimimo momente-kokia jų prasmė?

SEMINARO METODAI:

Transformuojanti praktika „GIMIMO KANALAS“-pakartotinis gimimo patyrimas. Įvairios kvėpavimo psichotechnikos, regresinė terapija.

KAM SKIRTAS ŠIS SEMINARAS?

Seminaras skirtas moterims, kurios iš naujo noripatirti savo gimimą ir paversti jį pozityvia, suteikiančia jėgų, patirtimi. Siekiančioms atkurti ryšį su prigimtine savo gimimo ir gyvenimo energija, taip pat-su prigimtine moteriška energija. Taip pat skirtas moterims, turinčioms įvairių ginekologinių negalavimų , negalinčioms susilaukti vaikelio. Kviečiame prisijungti ir besilaukiančias moteris –tai puiki galimybė pagilinti ryšį su savo vaikeliu.

SEMINARO AUTORĖ IR VEDANČIOJI

Marina Strekalova (Sankt Peterburgas), psichologijos mokslų daktarė. Šį seminarą veda nuo 2005 metų.

Asmeninė autorės ir vedančiosios svetainė: http://marinastrekalova.com/kontakty/

http://marinastrekalova.com/obo-mne-i-o-sajte/

SEMINARO VIETA IR KAINA: Šeštadienį ir sekmadienį- nuo 10 iki 18val. Seminaro vieta- Vilnius, Kaštonų g.4 . Seminaro kaina –iki vasario 22-os dienos- 110 Eur, vėliau-130 Eur. Registracija patvirtinama sumokėjus 30 Eur. Avansinį mokestį. Informacija ir registracija tel : 8 620 27658( Giedrė) arba giedre@visaspasaulis.lt

------------Pradedamas naujas projektas - individualūs seminarai ! Norėdami sužinoti daugiau apie tai , spauskite čia

-----

  Atsiliepimai apie mus spaudoje: spauskite čia

Arbatos ceremonija ir kiti renginiai: žiūrėkite čia

Psichologas Vilniuje: spauskite čia

Personalo mokymai: čia


Psichologiniai seminarai, personalo mokymai, asmenybės ugdymo kursai

Patyriminis seminaras „ UŽGIMTI IŠ NAUJO “ Kovo 19-20 dienomis, Vilniuje Sulig gimimu prasideda žmogaus Likimo linija. Pradėjimo momentas, nėštumo laikas ir gimimas - visa tai patenka į pačius giliausius mūsų atminties slėpinius ir visam laikui palieka neišdildomą ir dažnai neigiamą ir neįsisąmonintą antspaudą mūsų gyvenime. AR KADA NORS SUSIMĄSTĖTE APIE TAI, KAD BŪTENT GIMIMO PROCESAS LEMIA MŪSŲ GYVENIMO KOKYBĘ? Seminaras skirtas pažinti, pajausti ir iš naujo išgyventi bei įprasminti SAVO GIMIMO PROCESĄ.. Jį prisiminti, SĄMONINGAI TAI SAU LEISTI. IŠSILAISVINTI IŠ GIMDYMO TRAUMOS ir pasisemti jėgų tolimesnima gyvenimui. SEMINARO TEMOS: Mano gyvenimo misija. Kodėl aš atėjau į šį pasaulį?Mano pradėjimo ir gimimo ypatybės –kaip šie įvykiai įtakoja mano dabartinį gyvenimą? Jėgos, slypinčios pradėjimo ir užgimimo momente-kokia jų prasmė? SEMINARO METODAI: Transformuojanti praktika „GIMIMO KANALAS“-pakartotinis gimimo patyrimas. Įvairios kvėpavimo psichotechnikos, regresinė terapija. KAM SKIRTAS ŠIS SEMINARAS? Seminaras skirtas moterims, kurios iš naujo noripatirti savo gimimą ir paversti jį pozityvia, suteikiančia jėgų, patirtimi. Siekiančioms atkurti ryšį su prigimtine savo gimimo ir gyvenimo energija, taip pat-su prigimtine moteriška energija. Taip pat skirtas moterims, turinčioms įvairių ginekologinių negalavimų , negalinčioms susilaukti vaikelio. Kviečiame prisijungti ir besilaukiančias moteris –tai puiki galimybė pagilinti ryšį su savo vaikeliu. SEMINARO AUTORĖ IR VEDANČIOJI Marina Strekalova (Sankt Peterburgas), psichologijos mokslų daktarė. Šį seminarą veda nuo 2005 metų. Asmeninė autorės ir vedančiosios svetainė: http://marinastrekalova.com/kontakty/ SEMINARO VIETA IR KAINA: Šeštadienį ir sekmadienį- nuo 10 iki 18val. Seminaro vieta- Vilnius, Kaštonų g.4 . Seminaro kaina –iki vasario 22-os dienos- 110 Eur, vėliau-130 Eur. Registracija patvirtinama sumokėjus 30 Eur. Avansinį mokestį. Informacija ir registracija tel : 8 620 27658( Giedrė) arba

 All rights reserved © Visas pasaulis 2019