Prisijungimo meniu

Vartotojas

Slaptažodis

Prisiminti mane
Pamiršote slaptažodį

Noredami gauti informaciją apie mūsų renginius e-paštu arba dalyvauti forumuose
užsiregistruokite čia
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Hey.lt - Interneto 
reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 
kll

Kontrastai Nr 4

Spausdinti El. paštas
Likimo ženklai
 
Susitvarkyti gyvenimą galima valdant savo kvėpavimą
Skaityti toliau...


Kontrastai Nr 2

Spausdinti El. paštas
Asmeninės istorijos deginimas
Skaityti toliau...


Arbatos ceremonija ir kiti pasiūlymai laisvalaikiui

Spausdinti El. paštas
Jei jums atsibodo tradicinės šventės su gausiai nukrautu valgiais bei gėrimais stalu, mes galime Jums pasiūlyti kinišką arba japonišką arbatos gėrimo ceremoniją,  Mate gėrimo ceremoniją, pažintį su klasikiniu indišku šokiu Bharatanatyam, teminius vakarus mergvakariams, galimybę pasidaryti kartu su svečiais Sapnų Gaudytoją, asmeninį talismaną iš odos ar papuošalą iš karoliukų ir dar daugelį kitų idėjų.
 
Visus renginius galima užsisakyti pas mus Kultūrinių tradicijų centre „Visas pasaulis“ Vilniuje arba mes galime atvykti pas Jus į bet kurį Lietuvos kampelį.
Taip pat galite įsigyti dovanų kuponą norimai paslaugai
Užsakyti ar pasiteirauti galite tel. 8 620 27658 Giedrė arba giedre@visaspasaulis.lt
Susidomėjote ? skaitykite plačiau:
 
Kiniška arbatos gėrimo ceremonija
 
Mažai kam teko girdėti apie Gunfu Čha – auštajį arbatos meistriškumo meną, dar mažiau kam teko dalyvauti šiame sakraliame procese. Gunfu Čha arba arbatos gėrimo ceremonijai yra jau daugiau kaip 1300 metų, o apskritai arbatos kultūra Kinijoje siekia virš 5000 metų. Per šį tikrai įspūdingą laikotarpį arbata sugebėjo aplink save apjungti visą Kinijos pasaulėžiūrą, kultūrą bei dvasinius ieškojimus. Norintys arbatos rituale gali rasti viską – pradedant bendravimu bei skoniu, aromato subtilybėmis ir baigiant Dao, gyvenimo prasme...
 
 
Ritualas susideda iš:
 
Unikalios meistro kvalifikacijos, kuris turi retą sugebėjimą – jausti Arbatos dvasią ir perduoti ją žmonėms.. Arbatos gėrimo ceremonija – tai ne arbatos lapas, ne indai , ne žinojimas arbatos paruošimo taisyklių. Tai netgi ne menas. Meistras, vesdamas Gunfu-čha apjungia savyje meną, žinias, arbatos pajautimą ir sukuria sakralinę erdvę, kurioje galima keliauti erdvėje bei laike, atrasti save ir žmones aplink, pabūti tyloje ir pabendrauti, išmokti ir užmiršti, atrasti ir ištirpti...
 
 
Kolekcinės arbatos, kurios rūšys yra auginamos tik kalnuose, gaminamos rankomis pagal senąsias technologijas, ypatingai laikomos ir transportuojamos. Arbatos gėrimo ceremonijai naudojamos pačios geriausios ceremonialinės turkio spalvos Ulūninės arbatos, kurių kilogramas kainuoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių dolerių. Jos specialiai atvežamos tiesiai iš Kinijos ir nėra pardavinėjamos jokiuose prekybos centruose... Šios arbatos laukia tiktai Jūsų...
 
 
Per daugelį tūkstančių metų susiformavo ypatingi reikalavimai arbatos indams. Paprastai naudojamas specialus raižyto medžio staliukas su rezervuaru vandeniui sutekėti, ypatingo Isin molio (kuris randamas tik vienoje Kinijos vietovėje) rankų darbo arbatinukas, indas susipažinimui su arbata „ča-he“, teisingumo indas „ča-hai“, puodelių poros (aukštasis puodelis aromatui ir žemasis ragavimui), arbatos įrankių rinkinio „ča-dziu“ ir specialaus rankšluostuko.

 

 
Šaltinio vandens, kuris arbatos paruošimui yra kruopščiai atrenkamas pagal daugelį parametrų: skonį, skaidrumą, lengvumą, kvapą ir t.t. Meistras pats asmeniškai ragauja įvairių šaltinių vandenį ir atrenka tą, su kuriuo paruošiama skaniausia arbata.  

 

 
 Vanduo arbatos ceremonijoje ruošiamas čia pat, ant gyvos ugnies. Laikoma, kad arbatai ruošti tinkamaiusia yra melsva ugnis, vadinama taikos ugnimi. Raudona ugnis vadinama Karo ugnimi ir arbatai ruošti netinkama. Vandeniui kaistant galima stebėti jo transformaciją nuo vadinamosios „vėžio akių“ stadijos iki „baltojo šaltinio stadijos“, kuomet vanduo nukeliamas ant specialios ugnelės , kuri visą ceremonijos laiką palaiko „baltojo šaltinio“ būseną.
 
 
 Aukštasis arbatos meistriškumas arba Gunfu Čha - tai sakralus veiksmas, kuriame susilieja žemė ir dangus, skonis ir aromatas, dao ir menas...
 
Japoniška arbatos gėrimo ceremonija
 
Jau keturis šimtmečius japonai puoselėja arbatos gėrimo ceremoniją. Ji simbolizuoja pagarbą, kuklumą, ramybę. Arbatos gėrimo ceremonija prilygsta dzadzen meditacijai, kurios tikslas atverti žmogui jo dvasią, sujungti jį su Visata.
 
 
Japonų ceremonija yra sudėtinga, formali ir rami. Vyksta pagal griežtai nustatytą tvarką ir judesių seką.
 
Ceremonijos metu tarp svečių tvyro atvirumas bei pasitikėjimas, jokioms kasdienėms elgesio normoms, etiketui ar pataikavimui čia nėra vietos. Kaip ir pokalbiams apie kasdienius reikalus bei rūpesčius. Tai laikas skirtas diskusijai apie grožį, meną, literatūrą, dailę, apie arbatos puodelį, kuriame galima atrasti ištisą visatą...

Kolekcijinių arbatų degustacija

Pasaulyje egzistuoja ne tik vyno ar meno dirbinių, bet ir arbatos kolekcijos. Tai išskirtinės arbatos, kurių nenusipirksite paprastoje parduotuvėje, lengvai negausite net nuvažiavę į Kiniją. Kolekcijinės arbatos pasižymi nuostabiu skoniu bei aromatu ir yra vertinamos gurmanų visame pasaulyje. Aukštai kalnuose auginamos ir rankomis gaminamos arbatos geriamos ypatingomis progomis skiriant tam atskirą laiką.

 Kolekcijinių arbatų degustacija – tai galimybė 2 valandas mėgautis egzotinėmis arbatos rūšimis – pradedant Geltonąja ir baigiant Turkio spalvos, kurias paruoš jums patyrę arbatos meistrai, praktikuojantys tą meną ilgus metus. Taip pat jūs susipažinsite su arbatos kultūra, tinkamo arbatos paruošimo subtilybėmis, menu išsirinkti gerą arbatą.
 
Šokolado ceremonija

Ar teko girdėti,kad šokoladą atrado centrinės Amerikos indėnai Majai bei Actekai?

Senovės indėnams šokoladas buvo ritualinis gėrimas-sujungiantis Dievų ir žmonių pasaulį,Jį gerdavo tik kilmingieji ir ypatingomis progomis.Šokoladas buvo verdamas iš kakavos,kukurūzų miltų ,prieskonių ir vandens.Kakava majams simbolizavo Saulę,kukurūzų miltai-Žemę,o prieskoniai-Gyvenimo Jėgą…

Ritualo metu turėsite galimybę paragauti indėniško sokolado- Jums bus išvirta karšto,kvepiančio gėrimo,kurį gersite iš mažų puodelių ir sulig kiekvienu puodeliu patirsite ,kaip jis sušildo,atpalaiduoja kūną ir nuramina mintis,suteikia įkvėpimo ir pripildo širdis džiaugsmo.

Taip pat išgirsite, koks buvo šokolado kelias nuo majų iki mūsų dienų,apie kakavos naudą sveikatai ir kokį šokoladą geriausia rinktis
Kavos ceremonija

Kavos gėrimo ceremonija – tai galimybė susipažinti su senąja kavos paruošimo tradicija, kuri yra išlikusi egzotiškoje Afrikos šalyje Etiopijoje. Kava ten yra geriama ypatingai.

 

Žalios kavos pupelės pradžioje yra skrudinamos ant gyvos ugnies, po to sutrinamos akmeninėje piestoje. Ceremonijos dalyviai sėdi ratu ant pagalvėlių ir visi dalyvauja pupelių paruošimo procese. Sutrinta kava toliau yra ruošiama specialiame inde, vėliau išpilstoma į nedideles pialas, vadinamas cini.
Kavos ceremonijos metu yra bendraujama, supažindinama su geros kavos paruošimo principais bei senąja kavos kultūra.

 
 
 
  
 Matės gėrimo ceremonija
(Pietų amerikos indėnų tradicija)
 
Matė (Yerba Mate) tai sakralus pietų Amerikos indėnų Guarani ir Kečua genčių gėrimas, tradiciškai geriamas iš kalibasos (calabaza) – indo pagaminto iš moliūgo ir bambilijos (bombilla) – šiaudelio per kurį siurbiamas gėrimas.

Kadangi matė turi stiprų tonizuojamą poveikį gėrimą lydi pakili, džiaugsmo pripildyta nuotaika, bet skirtingai nuo kavos ji puikiai atpalaiduoja.

Indėniška pirtis Inipi

Tai nuostabus kūno ir sielos apsivalymo būdas, kurį Šiaurės Amerikos indėnai naudoja jau tūkstančius metų. Iš vytelių surenčiamas kupolo formos karkasas, kuris apdengiamas šviesos ir garų nepraleidžiančia medžiaga. Pirties viduje tvyro absoliuti tamsa, kurią truputį sklaido iki raudonumo įkaitę akmenys. Akmenys įkaitinami atskirai lauže ir įnešami į pirties centre specialiai padarytą duobę. Inipi dalyviai į vidų įeina ir išeina tam tikra tvarka, viduje mušamas specialus būgnas, smilkomi šalavijo smilkalai, kas sukuria ypatingą nepakartojamą atmosferą.Inipi ritualas neatsitiktinai vadinamas antruoju gimimu, nes po jo viduje atsiranda neužmirštamas lengvumo ir švaros pojūtis...

Indėniškos pirties ritualą Inipi galima suderinti su vaikščiojimu per žarijas. Tai suteikia ypatingą  jėgų antplūdį ir neišdildomus įspūdžius

Indiškas vakaras
 
Profesionali šokėja Inesa Stankevičienė pristatys klasikinį indišką šokį Bharatanatyam. Bharatanatyam - tai visapusiškas šokio menas, jis jungia į save muziką, poeziją, dramos meną ir pantomimą. Žodis Bharatanatyam susideda iš kelių žodžių, tai Bhava – kuris reiškia jausmus, Raga – melodiją ir Tala – ritmas -  trys pagrindinės sudėtinės dalys iš kurio susideda šis stilius.
 
 
Kol jūs gėrėsitės indišku šokiu, mes jums išvirsime ajurvedinę arbatą (arbatą verdame ant gyvos ugnies) bei vaišinsime indiškais saldumynais.
 
 
Agnichotros ritualas
 
Tai sakralinis ugnies deginimas varinėje piramidėje, žinomas dar iki Vedų laikų kaip vienas stipriausių ir efektyviausių valomųjų ritualų žemėje.
 
 
Renginiai  moterims (mergvakariams)
 
„Magiška Moteris“
 
Jūsų laukia užburianti kelionė savo moteriškosios esybės link – unikalus moteriškų praktikų ir kolekcinės arbatos degustavimo derinys.
 
 
Arabiškų šokių programa + pamoka
 
Profesionali šokėja Inesa Stankevičienė pristatys jums autentiškų arabiškų pilvo šokių programą. Arabiškas šokis (pilvo šokis, angl. bellydance) yra seniausia darbo su savo kūnu tradicija. Daugelį šimtmečių pilvo šokis tarnavo kaip moters atjaunėjimo ir meninės saviraiškos priemonė. Pilvo šokio dėka moteris, nepriklausomai nuo amžiaus ir fizinio pasiruošimo, gali būti nuostabi savo kūnu, išmokti panaudoti savo grakštumą, kuris jai duotas gamtos. Šokis - tai moters prigimties atspindys ir ryšys su  moteriškuoju pradu. Po pasirodymo mokytoja praves šokių pamoką.
 
Vakaro metu vaišinsitės rytietiška arbata (arbatos virimas ant ugnies) bei saldumynais.
 
 „Akli“ užsiėmimai
Laikoma, kad užsimerkęs žmogus patampa savimi: nusimeta „kaukes“, patampa atviresnis sau ir pasauliui. „Akla“ veikla puikiai padeda išleisti emocijas ir suvienyti kolektyvą. Užrištomis akimis žaidžiame futbolą, ieškome paslėptų lobių, vaikštome indėnišku jėgos ėjimu, organizuojame net bėgimo varžybas.Vaikščiojimas per žarijas
Turbūt nėra kito tokio savęs išbandymo, kuris suteiktų tiek emocijų, pasitikėjimo savimi ir pergalės džiaugsmo kaip vaikščiojimas per įkaitusias žarijas. Tai gali padaryti kiekvienas žmogus, tik reikia nusimesti savo baimes bei praeiti nedidelį pasiruošimą su kvalifikuotu specialistuŠaudymas lanku ir ieties mėtymas
Lankas ir ietis tūkstančius metų buvo naudojami ne tik kaip medžioklės ar karo įrankiai, bet ir kaip magiški instrumentai tikslo paleidimui į ateitį, valios ugdymui, pasitikėjimo savimi apreiškimuiNaktiniai žygiai
Einant naktį be jokiu apšvietimo priemonių ( be prožektorių , žiebtuvėlių ir t.t.) vystome tokias savybes kaip intuicija, jautrumas, susitelkimas, pagalba kitiems kolektyvo nariams, pasitikėjimas savimi. Be to tai ir gausybė gerų emocijų bei kolektyvo susitelkimo priemonė

Indėniškas jėgos ėjimas ir bėgimas
Centrinės Amerikos indėnai Toltekai žinojo būdą kaip galima eiti ar bėgti ilgus atstumus nepavargstant, o kaip tik įgaunant jėgų. Tai ėjimas vorele suderinus judesius su kvėpavimu ir tobulai atkartojant priekyje einančio žmogaus judesius. Nepakartojama savijauta, kai 10-20 žmonių pradeda eiti sinchroniškai, kaip vienas gyvas organizmas...Dovanų kuponai:

Dabar arbatos gėrimo ceremonija 2 žmonėms kainuoja 40 eur
Mate gėrimo ceremonija 40 eur
Kolekcijinių arbatų degustacija 2 žmonėms 50 !

Dovanų kuponus galite užsisakyti tel 8 620 27658 Giedrė , 8 659 18242 Marius
 

Taip pat mūsų dovanas galite įsigyti:
Be to mūsų dovanų korteles  galite įsigyti  Geros Dovanos  skyriuje šiuose prekybos centruose:

Vilniuje:

• Hyper MAXIMA, Ozo g. 25  (AKROPOLIS);
• MAXIMA XXX,  Mindaugo g. 11/T.Ševčenkos g. 2;
• MAXIMA XX, Ukmergės g. 282;
• MAXIMA XX, Ukmergės g. 369;
• MAXIMA-BAZĖ, Savanorių pr. 247;
• MAXIMA XX, Sausio 13-osios g. 2;
• MAXIMA XX, Liepkalnio g. 112;
• RIMI Hypermarket, Žirmūnų g. 64;
• RIMI Hypermarket, Savanorių pr. 16;
• RIMI Hypermarket, Saltoniškių g. 9.
Kaune:
• MAXIMA XXX, Karaliaus Mindaugo g. 49 (AKROPOLIS);
• MAXIMA XXX, Pramonės pr. 29;
• MAXIMA-BAZĖ, Veiverių g. 150B;
• MAXIMA XXX, Savanorių pr. 255;
• RIMI Hypermarket, Islandijos pl. 32.
Klaipėdoje:
• Hyper MAXIMA , Taikos pr. 61 (AKROPOLIS);
• MAXIMA XXX, Šilutės pl. 35;
• MAXIMA XXX, Taikos pr. 141.
Šiauliuose:
• MAXIMA XXX, Aido g. 8  (AKROPOLIS);
Marijampolėje:
• MAXIMA XXX, V.Kudirkos g. 3
Mažeikiuose:
• MAXIMA, Žemaitijos g. 20–2;
Kėdainiuose:
• MAXIMA, Basanavičiaus g. 93;
Alytuje:
• MAXIMA, Santaikos g. 34;
Panevėžyje:
• MAXIMA XX, Klaipėdos g. 92.

Raktiniai žodžiai: arbatos gėrimo ceremonija, laisvalaikio organizavimas, renginiai, renginių organizavimas, dovanų kuponai internetu, dovanų čekiai, renginių organizatoriai, vasaros stovyklos gamtoje, vaikščiojimas per žarijas, indėniška pirtis inipi, taikos pypkė, taikos pypkės rūkymo ritualas
Skaityti toliau...


Vasaros stovyklos gamtoje

Spausdinti El. paštas

Vasaros Transpersonalinė Akademija:

1 modulis  2012 birželio 22 - 24 d

2 modulis  2012 liepos 5 - 8 d

3 modulis  2012 liepos 20 - 22 d

4 modulis  2012 rugpjūčio 10 - 15 d

Mokomoji programa, vyksianti natūralioje gamtoje ir skirta susipažinti su transpersonalinės psichologijos transformacinėmis galimybėmis.

Šio kurso dėka jūs:

Prisiliesite prie sąmonės būsenų įvairovės;

Pažvelgsite į savo gyvenimą iš šalies;

Išmoksite spręsti psichologines, santykių ir kitas problemas;

Atskleisite vidinius psichikos rezervus

Akademijos kursą veda Marius Daugelavičius – sertifikuotas Europos Transpersonalinis psichoterapeutas (EUROTAS), psichologijos mokslų daktaras (PhD), transpersonalinės asociacijos "Visas Pasaulis manyje" prezidentas

Pagrindinės temos:

Vidinė energetika“

2012 birželio 22 - 24 d

Vidinio energetinio potencialo aktyvinimas;
Energetiniai Cigun pratimai rytais;
Indėniškas j
ėgos ėjimas;
Energetiniai blokai ir jų valymas;
Kontaktas su žemės ir dangaus (In ir Jan) energijomis;
Labirint
ų praktikos


Pasaulis šamano akimis“

2012 liepos 5 - 8 d

Kontaktas su savo vidiniu jėgos gyvūnu;
Šamaniškos kelionės;
Asmeninio amuleto darymas;
Magiškų (perėjimo) vartų praktikos;
Šamaniškas savęs gydymas;
Kontaktas su vandens, oro, žemės ir ugnies stichijomis;
Bendravimas su gamta: žeme, medžiais, vandeniu, oru. “
Aklos” meditacijos


Asmeninės istorijos deginimo ritualas“

2012 liepos 20 - 22 d

Praeities įvykių paleidimas;
Vidinės laisvės koncepcija („laisvė nuo savęs“);
Asmeninės istorijos deginimo ritualas;

Peržiūros“ (paleidimo) praktikos;
Apsivalymas ugnimi


Už Savęs ribų“

2012 rugpjūčio 10 - 15 d

Žvilgsnis į savo gyvenimą iš šalies;
Indėniškas vardas ir asmeninis amuletas;
Gyvenimo rato praktikos – vienas seniausių žinomų pasaulio ir savęs pažinimo būdų;
Indėniškos pirties ritualas Inipi;

Matymų“ ieškojimas;
Užsikasimas žemėje;
Nakvynė medžiuose;
Įvykių kaip ženklų suvokimas, sapnų simbolika, jų interpretavimas

Akademijos tikslai:

Sveiko gyvenimo būdo su „ ekstrimo“ elementais populiarinimas gyvenant natūralioje gamtoje

Pažintis su archainėmis ir šiuolaikinėmis transpersonalinės psichologijos kryptimis per asmeninę praktiką

Pajausti gyvosios gamtos pasaulį

Įeiti į kontaktą su savo vidiniu pasauliu, pažvelgti į jį kitomis akimis

Atskleisti giluminius savo psichikos rezervus

Psichologijos ir savęs pažinimo pagrindų įgavimas

Tiesiog poilsis...

Bendrosios stovyklų taisyklės:

Atvykti galima su visa šeima, vaikais, naminiais gyvūnais ir t.t.

Dalyvauti galima visame Transpersonalinės Akademijos kurse arba bet kuriame modulyje pasirinktinai

Visų stovyklų metu yra laikomasi sauso įstatymo

Maitinimas yra vegetarinis ir gaminamas ant laužo

Gyvenama palapinėse natūralioje gamtoje

Stovykloje turėti su savimi:

Palapinę, miegmaišį, paklotuką

Aprangą visiems gamtos netikėtumams

Dubenėlį, puodelį , šaukštą, peilį

Sportinę aprangą, patogią avalynę

Raištį akims užsirišti

Priemonių nuo uodų

Gerą nuotaiką ir norą bendrauti…Viso kurso kaina 980 lt ( su maitinimu)
Dalyvaujant viename seminare kaina 250 lt (savaigalis) ir 400 lt (6 dienos)

Mokant iki birželio 1 d 10 % nuolaida
Antram
šeimos nariui 20 % nuolaida

Dalyvauti galima visame Akademijos kurse arba bet kuriame modulyje pasirinktinai

Visi renginiai vyksta Archainių Tradicijų Pažinimo centre
prie Virintos upės, Anykščių raj.

Informacija ir registracija: 8 694 89280 Kunc, 8 659 18242 Marius 
www.transpersonal.lt


-----
Kiti mūsų renginiai: spauskite čia
vasaros stovyklos gamtoje, vasaros stovykla gamtoje, stovykla seminaras, asmenybės ugdymo stovykla, stovyklos visai šeimai, vasaros stovyklos suaugusiems ir vaikams

Koučingas

Spausdinti El. paštas
  Koučingas – tai menas padėti kitiems žmonėms  tobulėti. Vakarų pasaulyje Koučingo praktika ( angl.“coaching“- treniruotė) plinta neįtikėtinu greičiu. Didžioji dalis verslo visuomenės, politikų ir kitų profesijų atstovų didžiuojasi turėdami savo asmeninį koučingo konsultantą, dar vadinamą asmenybės ugdymo treneriu. Tai žmogus, galintis ir mokantis padėti kitam žmogui realizuoti savo vidinį potencialą, surasti ir realizuoti paslėptus norus bei troškimus , formuluoti ir pasiekti asmeninius bei karjerinius (darbinius) tikslus  Koučingo specialistas – tai žmogaus vidinio pasaulio gidas, galintis padėti žmogui išmokti tai, ko nemokoma nei šeimoje, nei mokykloje, nei institute. Tai pats sudėtingiausias ir svarbiausias gyvenimo uždavinys – išmokti valdyti ne kitus, bet save patį, savo gyvenimą. Ir pradėti gyventi taip, kaip verta gyventi...
Koučingo rezultatas – sveika ir harmoniga asmenybė, sugebanti pasiekti savo užsibrėžtus tikslus, valdanti savo emocijas, gyvenanti taikoje su savimi ir aplinkiniu pasauliu. Tai vertinga ir aukščiausio lygio vadovui, siekiančio maksimalaus rezultato darbe ir eiliniam žmogui, norinčiam tiesiog susivokti savyje ir gyventi geriau...
 
 

Norėdami daugiau sužinoti apie koučingą skambinkite tel. 8 659 18242 Marius arba rašykite

www.koucingas.lt

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 46 - 54 iš 59


All rights reserved © Visas pasaulis 2020